چراغ های مدرن

 

یکی از مهم ترین موارد نوپردازی خانه است که باید فضایی روشن و آرام بخش را ایجاد کند و حتما باید از چراغ های مناسب همان فضا استفاده کرد .

 

چراغ های دیواری یکی از روش های نورپردازی هستند که بسیار جذاب است . باعث بزرگتر نشان دادن محیط می شود و نوری ملایم را ایجاد می کند. اگر دکوراسیون شما مدرن است حتما از چراغ های دیواری مدرن استفاده کنید  چراغ های دیواری مدرن به صورت تزئینی هم کاربرد دارد. قابلیت چراغ های مدرن این است که نور را در جهت های مختلف و با زاویه های متفاوت می تابانند و در برخی از چراغ ها  زاویه تابش قابل تنظیم است.

مزایا چراغ های دیواری مدرن

می توانید در فضا های بیرونی مانند حیاط علاوه بر دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

قابلیت تنظیم زاویه تابش (در برخی مدل ها )

کاربرد تزئینی علاوه بر روشنایی

داشتن قسمت مناسب

چراغ دیواری خورشیدی که برای فضایی بیرونی منزل  مناسب می باشد و کاملا مقرون به صرفه است . زیرا توسط یک باتری با انرژی خورشیدی شارژ می شود. چراغ دیواری پلاگین اصلا برای سرویس بهداشتی و اتاق نشیمن مناسب نیست و سیم آنها به صورت روکار بوده و توسط یک کابل به پریز برق متصل می شود. چراغ های دیواری مدرن در فرم های مختلفی هستند مستطیل مربع دایره حتما باتوجه به سبک دکوراسیون منزل تان انتخاب کنید . برخی چراغ ها که دارای سنسور هستند و باعبور افراد روشن می شوند برای راه پله مناسب است . چراغ دیواری ها برای فضا هایی مانند راهرو ، راه پله ، اتاق نشیمن ، حمام مناسب هستند . همچنین می توانید از چراغ های دیواری مدرن در فضایی بیرونی مانند حیاط استفاد کنید فقط باید لامپ مناسب فضای بیرونی را انتخاب کنید .

 

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*