میکروبلیدینگ ابرو

 

میکروبلیدینگ یکی ازخدمات زیبایی ابرو است. این یک روش نیمه دائمی که باعث  ایجاد ابروهای کامل تر و زیبا می شود .

پر کردن ابرو شکل دیگری از میکروبلیدینگ است. با این حال ، به جای استفاده از یک ابزار چند تیغه ، از یک ابزار تک تیغه برای ایجاد ضربه های دقیق استفاده می کند. روند کار یکسان است رنگدانه در میکرو بریدگی هایی که تیغه ایجاد می کند ، ایجاد می شود تا موهای واقعی را ایجاد کند. این نوع میکروبلیدینگ برای افرادی که به طور طبیعی ابروهای پر یا پر پشت تری دارند اما وصله ای دارند یا می خواهند کمی تغییر شکل دهند ، مناسب تر است.

خال کوبی ابرو بسیار شبیه به خال کوبی منظم است به این صورت که جوهر با استفاده از یک اسلحه یا قلم دارای لرزش بالا برای نفوذ با سوزن در پوست قرار می گیرد. استفاده از جوهر به جای رنگدانه مهمترین تفاوت بین خال کوبی و میکروبلیدینگ است. جوهر برای همیشه ماندگار خواهد بود ، در حالی که رنگدانه ها با گذشت زمان محو می شوند. تاتو ابرو با محبوبیت بیشتر روش های دیگر ، از جمله میکروبلیدینگ ، کمتر رایج می شود. ابروهای خالکوبی شده می توانند ظاهری طبیعی تر ، “کشیده” نداشته باشند و همچنین می توانند مانند زمان خال کوبی بدن ، تغییر رنگ داده و دچار خونریزی شوند. نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که میکروبلیدینگ گاهی اوقات (گیج کننده) به عنوان خال کوبی ابرو نامیده می شود ، بنابراین مطمئن شوید که همیشه آنچه را که می خواهید نزد متخصص زیبایی خود تأیید کنید.

هدف از ایجاد میکرو سایه ، تولید ابروهایی با ظاهر کامل تر است که به نظر می رسد با آرایش پر شده است.

اثرات میکروبلیدینگ آنی است. ممکن است بلافاصله کمی قرمزی و حساسیت داشته باشید ، اما می توانید بلافاصله نتایج را ببینید.

قرار میکروبلیدینگ شما نسبتاً ساده است ابتدا مشورت میگیرید در مورد شکل و رنگ سپس با کمک خط کش شکل ابروهای موردنظرتان را ترسیم میکنند و بعد از تاید کردن شما کمی کرم بی حس کننده استفاده میکننده و به کار خود ادامه میدهند .

ابروها بسته به پوست شما به مدت یک تا دوسال دوام خواهد داشت.

رنگ ممکن است بلافاصله بعد از میکرو تیره شود اما نگران نباشید با بهود پوست رنگ آن نیز روشن تر می شود .

طبیعی از در روزهای سه تا چهار روز دچار خارش شود.

هنگام شستن صورت از خیس شدن ابروها خودداری کنید .

میتوانید از آب استریل برای پاک کردن ابروهایتان کمک بگیرید .

در هفته اول بعد از جلسه از تعریق خودداری کنید ، بدین معنی که باید از ورزشگاه ، ورزش ، کارهای خانه سنگین ، حمام گرم ، سونا یا اتاق بخار دور باشید.

از تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید و به مدت ده روز از هیچ نوع لایه برداری یا لیزر درمانی استفاده نکنید و از هرگونه محصولات زیبایی استفاده نکنید.

میکروبلیدینگ به طور کلی در یک سالن زیبایی انجام می شود و انتخاب یک تکنسین مناسب یکی از مهمترین انتخاب هایی است که انجام می دهید.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*