پاف تختخواب

 

پاف تخت خواب و چیدمان اتاق خواب برای رسیدن به یک اتاق خواب ساده و شیک عوامل زیادی می تواند تاثیر گذار باشند از رنگ آمیزی دیوار ها گرفته تا نوع کمدی که انتخاب می شود و یا سرویس خوابی که در وسط اتاق قرار می گیرد اما گاهی اوقات این جزییات هستند که می توانند یک مجموع کامل تر و زیباتر کنند پاف یا نیمکت پایین تخت خواب هم یکی دیگر از این موارد است که حضورش در اتاق شما می تواند آن را کاملا شبیه به نمونه های مدرن و شیک در ژورنال ها کند .

اگر فضای کار شما یا میز تحریر کودک تان در یک فضای محدود و نقلی قرار گرفته مناسب تر است از یک پاف به جای صندلی بهره ببرید تا در زمان هایی که استفاده نمی شود به آسانی آن را در زیر میز جای دهید و فضایتان را ذخیره کنید  .

بهتر است شکل پافر کنار تخت را ساده انتخاب کنید و پاف های شلوغ و بلند توسعه می شود استفاده نکنید زیرا فضای اتاق شما شلوغ و گرفته می شود .

بهتر است عرض پاف از عرض تخت شما کمتر باشد زیرا اگر عرض پافر بیشتر از عرض تخت شما باشد نمایی ایجاد می شود که زیاد زیبا نخواهد بود پس بهترین اندازه پاف سرویس خواب کمی کوچک تر از تختخواب است .

برای اندازه پاف بهتر است چند سانتی متر از ارتفاع تخت کمتر باشد .

اندازه عرض نشیمن گاه پاف بستگی به داشتن فضا در جلو تخت دارد عرض نشیمن گاه باید باریک تر باشد تا جلوی رفت و آمد شمارا در اتاق خواب نگیرد .

اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است پیشنهاد ما به شما استفاده از تختخواب جک دار است .

 

 

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*