کوسن مبل

وسن مبل:کوسن مبل یکی دیگر از گزینه هایی است که میتوانید در بهتر شدن چیدمان دکوراسیون خانه ی شما نقش داشته باشد. شما میتوانید با توجه به رنگ مبل یا کاورهای مبل رنگ متناسبی برای کوسن های خود انتحاب کنید البته کوسن های طرح دار هم برای مبل های ساده خیلی مناسب هستند و میتوانند فضای خانه را از حالت یک دستی و سادگی در بیاورند بهتر است هنگام خرید کوسن دقت کنید تا جنسی که میخرید باتوجه به میزان بوجه ی شما بهترین باشد و پس از مدتی رنگش نرود و پرز ندهد.
امروزه کوسن های متفاتی با انواع جنس ها و طرح ها  که به صورت دست ساز هم هستند در بازار موجود است که این برای شما خرید را آسان میکند شما میتوانید به راحتی و با هزینه ی کم باتوجه به تم تولد یا مهمانی کوسن های خود را عوض کنید .در اینجا چند راه حل مناسب برای تهیه ی کوسن پیشنهاد میشود.
شما میتوانید با پارچه های رنگی یا پارچه های طرح دار رو مبلی برای کوسن های قدیمی خود رویه ی جدیدی بدوزید و هر چند وقت یکبار تعویض کنید و فضای خانه را با رنگ های جدید تغیر دهید.
همینطور میتوانید برای تم تولد یا مهمانی با استفاده از نمد و پشم شیشه سریعاً کوسن درست کنید که این در مواقع ضروری به بهتر شدن چیدمان مراسم شما کمک میکند برای این کار طرح برش اولیه را روی کاغذ بکشید و بعد نمد را با قیچی ببرید حالا شما میتوانید هم با چسب حرارتی و هم با نخ و سوزن کوسن ها را بدوزید و برای بهترفرم گرفتن آنها داخل نمدها را پشم شیشه پر کنید از آنجایی که نمد هم ارزان است و هم کیفیت رنگی بالایی دارد میتوانید طرح دلخواهتان را با نمد ببرید و با چسب حرارتی رویش بچسبانید.
کسانی که به هنر و نقاشی علاقمند هستند میتوانند با خرید پارچه های مناسب برای دوخت کوسن روی این پارچه ها طرح دلخواهشان را اجرا کنند که این یکی از زیباترین روش های درست کردن کوسن است‌ البته باید در خرید پارچه دقت کنند که زود خراب نشود در این صورت طرح اجرا شده یشان هم از بین میرود.

دیدگاه‌ها ۰

*
*